המלצות מטופלים

לפני כשנה התחלתי טיפול סיני אצל יועד ירון. התוצאות של הטיפול היו מדהימות. הגעתי אליו כדי לטפל בטנטון באוזן. הטנטון במשך הזמן ירד, אבל חוץ מזה קרו לי בעקבות הטיפול המון דברים טובים שלא ציפיתי שיקרו. למשל אין לי יותר כאבי ראש שהיו קודם לכן, וכמו כן כאבי מחזור שסבלתי מהם כל השנים נעלמו. תופעות אחרות גם השתפרו מאד או נעלמו. אני ממליצה בחום על יועד. מלבד היותו מקצועי מאד, הוא אדם מקסים ורגיש, קשוב מאד ואכפתי.
מיכל
חיפה
הגעתי לטיפול אצל יועד אחרי תקופה של שנה בה סבלתי מכך שהמחזור שלי הופיע מוקדם מהרגיל וארך יותר ימים מהרגיל. לפני שהגעתי לדיקור, ביקרתי אצל רופאה גניקולוגית שאמרה לי – "זה לא נורא. אין לכך שום חשיבות". תשובתה הפתיעה אותי שכן במשך 16 שנים המחזור שלי היה סדיר, כמו שעון. בתגובה, היא אמרה שאפשר לקחת גלולות אם זה כל כך מפריע.
החלטתי לשנות כיוון ולפנות לדיקור. התייעצתי עם יועד. הגעתי אליו לפגישה אחת. יועד תישאל אותי בפרוטרוט, הקדיש תשומת לב לפרטים, הסביר לי מהי הבעיה מנקודת מבטו ולבסוף טיפל בי בעזרת מחט יחידה. אחרי טיפול אחד, המחזור שלי נהיה סדיר כפי שהיה בעבר. מאוד התרשמתי.
מאז הטיפול אצל יועד, המחזור שלי סדיר כבר במשך חצי שנה. אני אסירת תודה על הטיפול!
נעמה, בת 31
תל אביב
אל יועד התוודעתי בתקופה לא פשוטה בחיי. התגלה אצלי גוש סרטני בשד וידעתי שאני רוצה לשלב דיקור לצד הטיפול הכימותרפי הקונבנציונלי.
יועד במקצועיות וברגישות שלו ידע לגעת בדיוק במקומות שהיו זקוקים לתמיכה הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי. חיכיתי למפגשים עם יועד כי ידעתי שאני יוצאת לאחר הטיפול עם כוחות מחודשים. לא ויתרתי על הפגישה השבועית גם כשהייתי מאוד חלשה.
היום לאחר כמה חודשים של טיפול בדיקור ולאחר שעברתי ניתוח להוצאת הגידול אני בטוחה שבחרתי נכון. אין תאים סרטניים, הגוף נקי ואני יכולה להתחיל לעבור לטיפול של שמירה על ההישגים ומניעה לעתיד. אני יודעת שאפשר אם מחליטים שאפשר. האמנתי בעצמי, ברופאים וביועד והשילוב עבד
מ
הגעתי לטיפול אצל יועד בעקבות כאבי גב חזקים מאוד. הייתי מרותק למיטה וללא יכולת לזוז או להרים משהו.בתחילה התמקד הטיפול בלהעמיד אותי על הרגליים, לאחר שהכאבים בגב התמתנו, יועד התחיל להתמקד במכלול הבעיות אותן נשאתי על עצמי, החל מעייפות כללית דרך בעיות בעיכול וכאבי ראש ועוד.
עם הטיפולים, מצבי התאזן, העייפות התחלפה באנרגיה וחיוניות, הכאבים נעלמו והקיבה למדה לעכל נכון. כמו גם השתנתה התזונה שלי בעקבות הטיפולים, השיחות וההמלצות של יועד.
יועד נעים הליכות, דואג לייצר אוירה נוחה, מכילה ומקבלת, אפשר לי לפגוש את עצמי באופן שאפשר לי להתמודד עם כעסים ועם תכונות אשר יצרו עיכובים בתהליכים גופניים. יועד בדרכו המיוחדת משתף ומספר את אשר הוא חווה מהבדיקה אותה הוא מבצע בתחילת ותוך כדי הטיפול – לקיחת דופק.
טיפול מומלץ ומקדם.
חן
חיפה
הגעתי ליועד לאחר שסבלתי מבעיות שינה קשות אשר גרמו לי לכאבי ראש, חולשה וחוסר יכולת ריכוז מדי יום.
לאחר אבחון ראשוני של יועד התחלתי בסדרת טיפולים שנמשכת כבר כחצי שנה. כבר אחרי הטיפול השני הרגשתי הקלה בסבל שלי ושיפור ניכר באיכות ומשך השינה. מגמת השיפור נמשכה מטיפול לטיפול כשבדרך כחלק מהתהליך יועד עוזר לי ומטפל בסימפטומים נוספים שהופיעו. הטיפול היה ממוקד מאד וכלל מספר מועט של מחטים.
תדירות המפגשים נקבעת על פי ההרגשה שלי ומהר מאד גדלו המרווחים בין טיפול לטיפול. בזכות יחס אדיב, מסור ומעמיק של יועד הביקור הפך להיות נעים וחברי.
גיא, 34
חיפה
הגעתי ליועד בשבוע 26 אחרי שניסיתי הכל, הבחילות התשישות והצינון שלא עברו הרגישו כמציאות שאצטרך להשלים איתה עד הלידה ואז אחרי 2 טיפולים הרגשתי הרבה יותר טוב. הצלחתי לחזור לשגרה בריאה ולצלוח את ההריון עם חיוך. היום אני 7 חודשים אחרי הלידה וגם את התקופה המאתגרת הזאת אני עוברת בשלום ובבריאות בזכות יועד. מאז אני ממליצה על יועד בפרט ועל רפואה סינית בכלל לכל מי שסובל סביבי.
רוית, 33
חיפה
For years I had suffered terrible neck pain, which recurred every 3-4 months. After seeing Yoad I understood that everything was connected to my stress levels and as we worked together I became more and more aware of my body and the messages to slow down that it had been trying to send me for so long. I haven't suffered from any neck pain in almost 2 years and feel better than ever. Thank you Yoad!
KATE, AGE 26
TEL AVIV
כשהגעתי לטיפול הייתי חסרת כוחות בלי אנרגיה מלבד השעות של הבוקר. הייתי מתפקדת רק אם הייתי חייבת. לאחר טיפול במפגשים של פעם בשבוע, לאט לאט התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב.
הודות לטיפול המסור של יועד אני מרגישה הרבה יותר טוב. כוחות הנפש חזרו אלי. אני ממליצה בחום.
אני עדיין מגיעה לטיפול של פעם בחודש.
יונה, בת 56
גבעתיים
אני מאוד שמח להמליץ על יועד כמטפל בראש ובראשונה כיוון שזו הזדמנות גם לגמול לו בטובה על כל הנתינה והמסירות שלו שהם מעל ומעבר לציפיות.
יועד עונה באופן מלא ובאופן מיוחד על משמעות המילה "מטפל". הוא עושה זאת בזכות שילוב של מספר תכונות:
א. טוב לב אמיתי ואותנטי שאי אפשר לטעות בו. ליועד באמת אכפת וזה ניכר במאור הפנים, בהקשבה ובעצם הנוכחות שלו. פשוט כיף לראות אותו ומרגישים טוב יותר כבר מעצם הפגישה איתו.
ב. מסירות - יועד מסור לחלוטין לטיפול ולמטופל והוא נמצא שם ככל יכולתו. ניכר שהוא חושב על מטופליו וחפץ לא פחות מהם בטובתם, בריפויים וברווחתם.
ג. מקצועיות - הידע של יועד בתחומי טיפולו מרשים ויועד תמיד שמח לחלוק אותו עם כל המעוניין. יותר מכך, התחושה היא תמיד שיועד יודע טוב מאוד מה הוא עושה גם מתוך כישרון טבעי וגם מתוך נסיון ולימוד תמידי.
ד. סקרנות ותשוקה למקצוע - אחד הדברים המופלאים אצל יועד הוא שלא רק שהוא לא נשחק כמטפל אלא להפך, התשוקה שלו למקצוע רק גדלה והולכת, תמיד הוא צמא לידע ותמיד הוא רענן בגישתו לטיפול. תמיד זה כמו היום הראשון לטיפול עבורי. זה מקסים.
ה. ענווה - יועד באמת ובתמים איש צנוע ועניו ואין מידה טובה מזו למטפל באשר הוא.
אחרי מספר חודשים כמטופל של יועד אני מרגיש הרבה יותר טוב - בעיות במערכת העיכול השתפרו ונעלמו, כאבי הראש חלפו, אני ישן טוב יותר ומרגיש שאני חוזר למסלול הבריאות.
ומעל לכל זה אני יודע שיש מטפל מקצועי, טוב לב ומסור שנמצא שם בשבילי, כפי שהוא.
חן
תל אביב
אני הגעתי ליועד במצב דכאוני עם הרבה חרדות. הטיפולים שנתת לי עזרו לי מאוד. בהדרגה ובהתמדה הגעתי לתוצאות מצוינות. לאט לאט הורדתי תרופות. זה עבד וזה עובד.
תודה יועד על הכל.
סמדר
מהקריות
הגעתי לטיפול בגלל כאבים חזקים בכתף שמאל. פשוט התעוררתי בוקר אחד וכשניסיתי לפתוח ארונית במטבח גיליתי שאני לא מסוגלת להרים את היד. בלי שום סיבה הופיעו לי כאבים שרק הלכו והחמירו משעה לשעה.
עוד באותו יום פניתי לרופא והתחלתי בטיפול תרופתי. אחרי שבוע ימים של כאבים עזים, המון תרופות ולילות ללא שינה עדיין לא ראיתי שום הקלה. כשפניתי ליועד כבר בזמן הטיפול ראיתי שיפור מסויים. הצלחתי חלקית להרים את היד שלמשך שבוע ימים לא תפקדה בכלל עקב כאבים. מטיפול לטיפול הכאב ירד והתיפקוד חזר לקדמותו.
לאור ההצלחה של הטיפול החלטתי לטפל גם בדברים אחרים שהציקו לי מזמן, אבל לא מצאתי להם מזור. כרגע אנו מטפלים בגלי חום (גיל המעבר) ונדודי שינה הקשורים בהם. אני מרגישה שעם כל טיפול איכות החיים שלי עולה. אני יודעת שיש לי למי לפנות ואקבל מענה לכל בעיה.
ש
קריות
פניתי ליועד לטיפול לפני מספר חודשים עם תחושה כללית של עייפות מתמשכת, עם נטייה להצטנן ולחלות לעיתים קרובות ועם תחושה כללית של חוסר איזון.
בשלושה שבועות הראשונים היה לי קשה לראות את השינוי, אך עם התמדה בטיפולים הרגשתי כיצד התחושה הכללית משתפרת, פחתו התקפי האלרגיה והאסטמה, העייפות פחתה ובמקום באו תחושות של אנרגיה מחודשת ויציבות גופנית ונפשית.
אם החלטתם לתת לרפואה הסינית סיכוי, אז יועד הוא ללא ספק הכתובת הנכונה. קשוב, נינוח ומקצועי כפי שהיינו מצפים ומקווים מכל רופא שמטפל בנו. ממליץ בחום רב.
בועז
רחובות
לפני כשנה פגשתי את יועד וברשימת הבעיות שהבאתי איתי היו עצירויות נשירת שיער כבדות ועייפות תמידית.
היום אחרי שהתופעות האלו נעלמו, אני מרגישה הרבה יותר טוב.
תודה יועד שאתה כאן בשבילי הכרתי לא רק מטפל בחסד אלא גם אדם נפלא.
מירב 38
חיפה
הגעת כמו קוסם אחרי יומיים שהייתי משותק במיטה. זריקה ישירות לשריר, מרופא שהוזעק הביתה, לא החזירה לי אפילו את היכולת להתהפך מהבטן לגב. לא בדיוק ברור לי מה עשית שם, עם המחטים וכמה תנועות קטנות … החזרת אותי למצב שאני יכול לשבת. נתת לי גם הנחיות מה לעשות הלאה ובאמת יצאתי מסיוט של כאבי גב שתפוס ברמה שלא יכולתי להתהפך במיטה. עכשיו אני שוחה בבריכה, משנה אורך חיים כי אמרת שהגוף אומר לי שהוא במצוקה המון המון תודה !!!
איגי
זכיתי להיות מטופלת של יועד ומתגאה בכך שיש לי מטפל בעל ידע רחב.
אני מוצאת עצמי מתייעצת ומספרת כאילו היה הפסיכולוג שלי. יועד לא מפריד גוף ונפש, הוא פתוח מחשבה ואינו מקובע לדרך טיפול אחת.
אני נהנית מהרצינות של יועד, מהרצון להתקדם, ללמוד, לחוש עוד ועוד דפקים. החקירה לוקחת את יועד לעומק הידע ולי זכות גדולה להיות מטופלת שלו.
תודה.
נגה
כפר סבא
I have started the treatment with Yoad in November 2015. At that time my left shoulder was very painful. We have started with one session every 2/3 weeks, and shortly my shoulder was working perfectly again. No pain at all, I was feeling very well. Afterwards, until now, I keep going once every 2/3 months, just to keep the body (and the soul) in balance. This helps me very much in my everyday tasks, like: pottery classes, spinning classes and taking care of my 7 grandchildren!
Rebeca
Haifa
אני מטופלת של יועד כשנתיים וחצי והטיפול שיפר את איכות חיי פלאים.
הגעתי לדיקור לחיזוק מערכת החיסון בתקופה בה עבדתי עם ילדים וחליתי הרבה.
כבר מהפגישה הראשונה עם יועד ידעתי שנוצר כאן קשר לטווח ארוך. פגשתי במטפל מקשיב, מתבונן, פתוח, גמיש, משקיע. כל טיפול נפתח בשיחה בה יועד תמיד קשוב ומתעניין. פעמים רבות לאחר מדידת הדופק הוא שאל שאלות שהעלו דברים שאף לא הייתי מודעת אליהם. תמיד השיחות והתשאול הן נעימות ומכילות.
יועד אדם מאוזן המכבד כל דרך ואינו מנסה לכפות את דרכו אלא מביע דעה וגישה ממקום מלמד שאינו מחייב ותמיד יכבד את הבחירות שלי גם אם אינן תואמות את גישתו. לא פעם הגיע אלי הביתה לטיפול דחוף ותמיד זמין לשאלות והתייעצויות טלפוניות.
הוא מקצועי מאוד ואינו חושש לומר שלעיתים הוא אינו בטוח מה הטיפול הנכון או שהוא רוצה לנסות מספר דברים. הוא מטפל אשר היחסים איתו מבוססים על אמון, כנות, שקיפות והמון אמפתיה.
אני ממליצה עליו כמטפל מאוד.
תודה יועד על השינוי המבורך.
ענת
חיפה
בהתאם להשקפה של הרפואה הסינית יועד מטפל בבני אדם, לא בבעיה ולכן לא משנה עם איזה בעיות הגעתי אליו (ועם איזה לא הגעתי? מסרטן, דרך גלי חום, בעיות במערכת העיכול וכאבים אורתופדים) הוא הצליח לעזור לי בכולן.
אני מפנה אליו משפחה וחברים עם בעיות רפואיות מכל צבעי הקשת ואין אחד שלא מהלל אותו.
ממש קוסם.
ענבר
חיפה

המלצות מטפלים שהדרכתי

"תמיד חששתי לטפל בחולי סרטן..כי לא לימדו בבית ספר וגם כי הרגשתי שזו אחריות כבדה מידי לקחת ללא נסיון..ששמעתי שיועד פותח את הקורס.. ישר החלטתי להצטרף..ואני ממש שמחה שעשיתי זאת כי הקורס היה מעמיק מבחינה מקצועית מערבית וסינית ..יועד הביא סיפורי מקרה ושיתף אותנו מהידע והנסיון שלו.. מרגישה שקיבלתי את הביטחון להתחיל לטפל.. ממליצה בחום."
שרון שלמי
מדקרת סינית ונטורופטית
"במהלך 2017 השתתפתי בהשתלמות ברפואה סינית במחלקה האונקולוגית במרכז רפואי רמב"ם. יועד היה המנחה האישי שלי. יועד הפגין ידע מעמיק ברפואה סינית, הכרות שלו עם חולים אונקולוגיים וההתנהלות של המערכת הרפואית, הבנה בהשפעות של התרופות המערביות, יכולת התנהלות במצבי לחץ, אתיקה מקצועית. השהיה במחלקה מלמדת ובלתי ניתנת להחלפה בשום קליניקה פרטית. את התוצאות גם מידיות וגם מתמשכות ניתן לראות מהמרוצות של המטופלים, בבקשות החוזרות שלהם לטיפול בדיקור ומהרופאים אשר הדרישה שלהם לטיפול בדיקור רק עלתה לאורך התקופה ששהיתי שם. כן ירבו פרויקטים כאלו. אני ממליצה בחום על ההשתלמות בבית החולים בהדרכתו של יועד. הצוות מכבד את יועד ואת עבודתו ומתקיים דו-שיח ופרגון הדדי."
דלית
מטפלת ברפואה סינית
"אני רוצה להמליץ בחום על סדנה לטיפול אונקולוגי שעברתי אצל יועד. נראה כי יועד השקיע מחשבה רבה בבניית ההרצאות. היה בהן סדר ונהירות, עברנו על החומר מבחינה סינית ומערבית, גורמים ותוצאות, טיפולים. יועד נתן דוגמאות וקייסים מנסיונו העשיר. מבחינה אישית אני יוצאת מהסדנה עם ביטחון לטפל באנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועם יכולת ורצון לעזור להם. תודה יועד."
אסתי יונגסטר
מטפלת ברפואה סינית