רפואה סינית לימודי המשך, קורסי דיקור סיני

קורסים, סדנאות והתמחויות קליניות בהנחייתי המיועדים למטפלים מוסמכים ברפואה סינית

המלצות מטפלים שהדרכתי

"תמיד חששתי לטפל בחולי סרטן..כי לא לימדו בבית ספר וגם כי הרגשתי שזו אחריות כבדה מידי לקחת ללא נסיון..ששמעתי שיועד פותח את הקורס.. ישר החלטתי להצטרף..ואני ממש שמחה שעשיתי זאת כי הקורס היה מעמיק מבחינה מקצועית מערבית וסינית ..יועד הביא סיפורי מקרה ושיתף אותנו מהידע והנסיון שלו.. מרגישה שקיבלתי את הביטחון להתחיל לטפל.. ממליצה בחום."
שרון שלמי
מדקרת סינית ונטורופטית
"במהלך 2017 השתתפתי בהשתלמות ברפואה סינית במחלקה האונקולוגית במרכז רפואי רמב"ם. יועד היה המנחה האישי שלי. יועד הפגין ידע מעמיק ברפואה סינית, הכרות שלו עם חולים אונקולוגיים וההתנהלות של המערכת הרפואית, הבנה בהשפעות של התרופות המערביות, יכולת התנהלות במצבי לחץ, אתיקה מקצועית. השהיה במחלקה מלמדת ובלתי ניתנת להחלפה בשום קליניקה פרטית. את התוצאות גם מידיות וגם מתמשכות ניתן לראות מהמרוצות של המטופלים, בבקשות החוזרות שלהם לטיפול בדיקור ומהרופאים אשר הדרישה שלהם לטיפול בדיקור רק עלתה לאורך התקופה ששהיתי שם. כן ירבו פרויקטים כאלו. אני ממליצה בחום על ההשתלמות בבית החולים בהדרכתו של יועד. הצוות מכבד את יועד ואת עבודתו ומתקיים דו-שיח ופרגון הדדי."
דלית
מטפלת ברפואה סינית
"אני רוצה להמליץ בחום על סדנה לטיפול אונקולוגי שעברתי אצל יועד. נראה כי יועד השקיע מחשבה רבה בבניית ההרצאות. היה בהן סדר ונהירות, עברנו על החומר מבחינה סינית ומערבית, גורמים ותוצאות, טיפולים. יועד נתן דוגמאות וקייסים מנסיונו העשיר. מבחינה אישית אני יוצאת מהסדנה עם ביטחון לטפל באנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועם יכולת ורצון לעזור להם. תודה יועד."
אסתי יונגסטר
מטפלת ברפואה סינית